INFORMACE PRO NAKUPUJÍCÍ

Pro koupi mě kontaktujte na info (at) michaelpetrus.com

Autorské tisky zakoupené na tomto webu jsou svou kvalitou na rozdíl od mých tisků koupených na jiných externích webech, unikátní a tištěné tou nejvyšší kvalitou.

Kvalita

Jedná se o perfektně vypadající vysoce kvalitní matné tisky, které jsou skvěle barevné a ostré díky tištění digitálně ve 12 sytých barvách. Toto značně vyniká na rozdíl od běžného levnějšího ofsetového tisku v CMYK barvách, který nedokáže odrážet kvalitu potřebnou pro umělecké tisky. Díla jsou připravována od začátku v RGB profilu a výsledek je tak totožný se širokou RGB škálou, bez jakéhokoli barevného posunu.

Tisky jsou určeny pro ty, kterým záleží na kvalitě a materiálu, ale i pro lidi, kteří si rádi zdobí svůj interiér dobře vypadajícím stylovým uměním.

Materiál a technologie

Tyto umělecké autorské tisky jsou realizovány na profesionální tiskárně Canon iPF-8300 na papír Canon230g s gramáží 230 g/m2.

Úprava

Pokud by výše popsané nastavení neodpovídalo Vašim požadavkům či představám, je možno po dohodě využít jiný typ papíru nebo plátna dle vašich individuálních požadavků. Po konzultaci také s možností barevných nebo kompozičních úprav či tvorby jiných designů plakátů, které budou ještě lépe odpovídat vašim představám a potřebám. Plakáty Vám také rád nechám vytisknout v libovolných velikostech.

Další možnosti, které lze využít je např. rámování, laminování, kašírování na kapu a jiné úpravy či ochrana. Pro další dotazy a informace ohledně kupování mých děl, technologie tisku a rámování použijte e-mailovou adresu shop (at) michaelpetrus.com.

Tisky v základní ceně nejsou rámované!! Rámování (viz ukázky) je možné domluvit za příplatek.

Obrazy jsou tištěny individuálně na základě obdržené platby. Zakázka je expedována zpravidla mezi 2 až 7 pracovními dny od objednání (obdržení platby). Zásilka je pečlivě zabalená a vypolstrovaná. Pro nerámovaná díla pak používám tvrdý ochranný tubus.

Balné a poštovné stojí bez ohledu na velikost u jednotkových objednávek 150,- Kč.