ILUSTRACE

Tvořím ilustrace především jako užitou tvorbu, např. jako přebaly knih či CD bookletů, plakátové ilustrace, stylové ilustrace k textům, layoutové a jiné komerční ilustrace pro reklamní agentury atp.

Komiksové i realistické ilustrace jsou skvělou a především stylovou alternativou k fádním komerčním fotografiím, na které dnes a denně narážíme na plakátech, produktech a všemožných přebalech. Originální ilustrace mnohem snáze upoutá diváka a zapůsobí na něj.

 

KOMIKSY

Do této chvíle mám na kontě několik stovek stran komiksů pro vzdělávací, reklamní, zábavní i korporátní sféru.

Na komiksech dlouhá léta úzce spolupracuji se spisovatelem a scénáristou, Viktorem Šauerem, který je schopný vytvořit scénář na jakékoli zadané téma a do značné míry se umíme přizpůsobit vizuální stylizací dle účelu použití a to vše opatřit profesionálně zpracovaným letteringem (sazbou textu).

STORYBOARDY

Storyboardy a shootingboardy jsou základem pro filmová studia a pro prezentace reklamních agentur.

Dobře vím, že jednoduchý i více propracovaný storyboard musí být dostatečně výstižný a zpracovaný správným poměrem mezi cenou a kvalitou.

KREATIVNÍ TÝM

V případě větších projektů sestavím a vedu tým profesionálů různých tvůrčích oborů (ilustrátor, animátor, webdesignér, copywriter…) a stylů ve svém ilustrátorském studiu profiKOMIKS.

Dokážeme aplikovat vizuály jak pro tisk, tak pro online a složitější technologická řešení. Navrhneme komplexní výtvarné řešení vašeho projektu, značky, jejich vizuální komunikaci, propagaci produktů či služeb statickým i animovaným způsobem.